Wracamy wkrótce...

Piątek, 22 lutego 2013 (22:20), aktualizacja: 22.02.2013 (22:21)

Stępa odchodzi. Znalazł pracę w Wałbrzychu

fot. Patryk Kubski
fot. Patryk Kubski
Teodor Stępa rezygnuje z mandatu radnego. Były starosta śremski został wiceprezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Do przewodniczącego Rady Powiatu w Śremie wpłynęło już pismo od radnego Teodora Stępy, który poinformował w nim o swojej rezygnacji z mandatu. - Na najbliższej sesji podejmiemy uchwałę w sprawie wygaśnięcia mandatu - poinformował nas przewodniczący rady Roman Szydłowski. W poniedziałek Teodor Stępa został powołany na stanowisko wiceprezesa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Przypomnijmy, że podstrefa spółki znajduje się m.in. w Śremie.

W poniedziałek podczas Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników WSSE odwołana została dotychczasowa prezes spółki Urszula Solińska. W październiku odwołano wiceprezes Lidię Jarmułowicz. Obie kobiety, podobnie jak Stępa, są związane z Polskim Stronnictwem Ludowym. Jeszcze w poniedziałek udziałowcy "Invest-Parku" powołali nową szefową - Barbarę Kaśnikowską, jej zastępcą został Teodor Stępa, który objął wolne od października stanowisko. Przypomnijmy, że radny powiatowy był bezrobotny od połowy ubiegłego roku, kiedy to stracił posadę wiceprezesa Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

To już drugi radny tej kadencji, który złożył mandat w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że w listopadzie z rady zrezygnowała Hanna Ratajczak. Na ostatniej sesji zastąpiła ją Zofia Borowska-Olik. Teraz mandat po Stępie przejmie prawdopodobnie Marek Grobelny.

Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ szaman
A jest coś co S. potrafi zrobić bez pomocy wahadełka? Jak widać, wahadełko i wróżenie ze snów nie zawsze pomaga. Właściwie to tylko przy okazji obstawiania jakie stanowisko wkrótce dostanie.
23.02.2013 18:20
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: