Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 25 lutego 2013 (22:24)

Na podwójnym gazie

fot. archiwum
fot. archiwum
Aż trzy kategorie prawa jazdy stracił mieszkaniec okolic Książa. Jego i trzech innych pijanych kierowców zatrzymali śremscy policjanci.
Serię zatrzymań kierowców jeżdzących na podwójnym gazie rozpoczęli dwaj pijani rowerzyści. Pierwszego z nich policjanci zatrzymali w piątek po południu w Szołdrach. Mieszkaniec tej miejscowości miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kolejny rowerzysta pokonywał trasę z Psarskiego do Góry "wężykiem", w dodatku bez oświetlenia. 31-letni mieszkaniec okolic Śremu miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.

W niedzielę nad ranem na ulicy Zamenhofa, mundurowi skontrolowali kierowcę alfy romeo. 25-letni śremianin był pijany. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że we krwi ma ponad 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

Dziś w nocy policjanci drogówki i prewencji w Książu Wielkopolskim zatrzymali do kontroli vw golfa. Pojazdem kierował 28-letni mieszkaniec gminy, który miał blisko 0,4 promila alkoholu w organizmie. Przez swoją głupotę, kierowca stracił trzy kategorie prawa jazdy: A, B i C.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: