Wracamy wkrótce...

Wtorek, 26 marca 2013 (14:55), aktualizacja: 26.03.2013 (15:10)

Warsztaty dla miłośników fotografowania

fot. Paweł Kaczmarek
fot. Paweł Kaczmarek
13 kwietnia w Dolsku odbędą się warsztaty fotograficzne. Warsztaty rozpoczną się o godz. 10:00 i złożone będą z dwóch części - pierwszej, merytorycznej w sali widowiskowej Urzędu Miejskiego w Dolsku oraz drugiej praktycznej w plenerze.
Warsztaty organizowane są z inicjatywy pasjonatki fotografii - Sandry Nowackiej. W ich organizację włączył się Urząd Miejski w Dolsku, Parafia pw. św. Michała Archanioła w Dolsku oraz Stowarzyszenie POZYTYWNI, którego członkowie - zawodowi fotografowie poprowadzą kurs. Impreza adresowana jest do wszystkich miłośników fotografii - zarówno młodzieży jak i dorosłych, bardziej doświadczonych oraz zaczynających przygodę ze zdjęciami. Koszt udziału w warsztatach to 10zł. Chętni mogą zgłaszać swój udział na adres wfotograficzne@gmail.com. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła nasza redakcja.

Warsztaty fotograficzne - Dolsk
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: