Wracamy wkrótce...

Sobota, 30 marca 2013 (18:57), aktualizacja: 30.03.2013 (19:09)

Tropikalnie na basenie

fot. Domnika Duszyńska
fot. Domnika Duszyńska
Po raz drugi na śremskim basenie odbyła się impreza wyłącznie dla kobiet - "Tropical Party".
W piątek, 22 marca panie bawiły się na Tropical Party na śremskim basenie. Impreza wyłącznie dla kobiet odbyła się po raz drugi. Śremski Sport przygotował tego wieczoru wiele atrakcji. Pierwszą z nich był pokaz pływania synchronicznego w wykonaniu Mistrzyni Polski z 2010 roku Małgorzaty Jędrzejak. Instruktorki aquaaerobiku przygotowały dwie, godzinne serie zajęć. Nie mogło zabraknąć ćwiczeń rozciągająco-relaksacyjnych oraz latino, czyli połączenia ćwiczeń z tańcem.

Dużą popularnością cieszyła się odnowa bilogiczna. Panie mogłby skorzystać z trzech rodzajów saun. Nowinki kosmetyczne oraz pokazy zabiegów zaprezentowały specjalistki ze Studia Uroda, a porad dietetycznych udzialała wykwalifikowana dietetyk – Katarzyna Witkowska.  Wieczor umilił uczestnik tegorocznej edycji muzycznego show X-Factor Patryk Stępniak, który zaśpiewał  w duecie z Weroniką Ogierman.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: