Wracamy wkrótce...

Niedziela, 07 kwietnia 2013 (18:43)

W końcu cieplej?

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Jest 7 kwietnia, a gdzieniegdzie leży jeszcze śnieg. Tegoroczny początek wiosny jest naprawdę zaskakujący. Wygląda jednak na to, że wreszcie możemy mówić o końcu zimy.
Weekend przyniósł trochę słońca i nieco wyższe temperatury. Według naszych prognoz, kolejne dni będą jeszcze cieplejsze. Nie wykluczone, że w tym tygodniu pojawią się również wiosenne, słabe burze.

W poniedziałek od rana słonecznie. Po chłodnej nocy(do - 3 stopni), słupki rtęci szybko powędrują w górę i zatrzymają się w okolicach ósmej kreski. Po południu wzrost zachmurzenia, możliwe przelotne opady. Noc z poniedziałku na wtorek pogodna,  do -2 stopni. Jest szansa, że będzie to ostatnia noc z przymrozkiem w tym tygodniu.

Wtorek z podobną temperaturą, ale pochmurnie i wietrznie. Środa cieplejsza, do 12 kresek. Pojawią się jednak przelotne opady, nie wykluczamy, że w zachodniej Polsce zagrzmi.

Czwartek i piątek to dalej wskazania termometrów oscylujące w okolicy 12-13 stopni Celsjusza. Nadal występować będzie przelotny deszcz.

Choć prognozy powyżej 3-4 dni obarczone są dużym ryzykiem błędu, to obecnie weekend przedstawia się ciepły i dość pogodny, ale w sobotę mogą pojawić się wiosenne burze.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: