Wracamy wkrótce...

Czwartek, 18 kwietnia 2013 (13:49)

Bardzo ciepły czwartek. Wieczorem może zagrzmieć

Burza nad miastem /fot. Michał Ratajczyk
Burza nad miastem /fot. Michał Ratajczyk
Czwartek pogodny i bardzo ciepły. Termometry pokazują aktualnie 24 stopnie. Wieczorem czeka nas ochłodzenie. Możliwe, że na froncie atmosferycznym pojawią się burze.
Długo wyczekiwana wiosna wreszcie nadeszła. Czwartek jest wyjątkowo ciepły, a temperatury przypominają letnie. Wszystko za sprawą ciepłej masy powietrza z południa. Niestety, od zachodu zbliża się front atmosferyczny. Po południu wkroczy do Polski, a wieczorem przejdzie przez nasz region. Przyniesie opady deszczu, być może burze oraz ochłodzenie.

Choć prawdopodobieństwo burz nie jest wysokie, wydajemy pierwsze w tym roku ostrzeżenie.
Przewidujemy wystąpienie opadów deszczu oraz burz, w czasie których wiatr może osiągać prędkość do 70km/h. Zjawiska nie powinny być bardzo gwałtowne, jednak pamiętajmy, że każda burza stwarza zagrożenie.
Burze mogą wystąpić w naszym regionie między 17:00 a 23:00.
Prawdopodobieństwo: 60%

Piątek chłodniejszy do 17 stopni, ale pogodny. Po zimniejszym weekendzie(termometry będą sięgały do 13-14 kreski) od poniedziałku znów piękna, wiosenna aura.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: