Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 22 kwietnia 2013 (22:57)

Zamknięty most na Warcie. W Nowym Mieście

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA
Dziś wieczorem zamknięto most na Warcie w Nowym Mieście (powiat średzki). Ruch na drodze krajowej nr 11 jest utrudniony, a najbliższą czynną przeprawą jest ta w Śremie.
Nawet przez trzy tygodnie most na Warcie w Nowym Mieście może być niedostępny dla kierowców. Od kilku tygodni przeprawa była remontowana ze względu na jej zły stan i głębokie ubytki. Ruch odbywał się wahadłowo po jednej nitce. Dziś kolejna wyrwa pojawiła się na użytkowanym pasie. Drogowcy zdecydowali o całkowitym wyłączeniu mostu z użytkowania.

Oznacza to prawdziwy paraliż komunikacyjny na fragmencie drogi krajowej nr 11. Kierowcy jadący od strony Jarocina, mogą ominąć zamknięty most, skręcając w Klęce w stronę Książa Wielkopolskiego, dalej do Śremu i drogą 434 do Kórnika. Oznacza to, że w najbliższych tygodniach, ruch na trasie z Klęki do Śremu będzie zwiększony.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Johny
Haj, haj, haj, dziki kraj !!!
28.04.2013 22:31

~ Michał
Oczywiście na drogach objazdów powstaną dziury, koleiny itp. Kolejne pieniądze pójdą na naprawę. Nie zdziwię się jak naprawa mostu potrwa dłużej, albo pojawią się nowe uszkodzenia. Chyba lepiej już nowy zbudować.
23.04.2013 16:36

~ Michał z Nowego Miasta
Szanowni Państwo, to jest śmiechu warte. Most remontowany jest przynajmniej dwa razy w roku. Podobno został postawiony na ruchomym i niestabilnym gruncie. Obok leży most pontonowy od wielu lat. Po co ? Może warto go teraz użyć. A może warto odbudować na starym miejscu, 50 metrów dalej? Szkoda gadać, bo to my płacimy za paliwo i tracimy czas na objazdy. A kto jest winien tego stanu rzeczy i czy zostanie powołany do odpowiedzialności? Odpowiedź chyba znamy!!!
23.04.2013 13:48
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: