Wracamy wkrótce...

Sobota, 27 kwietnia 2013 (13:32), aktualizacja: 27.04.2013 (13:44)

Obwodnica zamknięta przez niespełna godzinę

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Prawie godzinę zamknięta była obwodnica Śremu po zdarzeniu do jakiego doszło na wysokości firmy ATB Truck. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli policji i podczas ucieczki wypadł z drogi.
Kilka minut po godzinie 12 do śremskiej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wypadku, w którym jedna osoba została poszkodowana.

Kierowca pojazdu marki Citroen nie zatrzymał się wcześniej do kontroli drogowej. Policjanci wyruszyli za nim. Na obwodnicy Śremu z nieznanych przyczyn wypadł z drogi i wpadł do rowu. Sądząc po śladach gumy kilkadziesiąt i kilkaset metrów wcześniej, przyczyną utraty panowania nad pojazdem mogło być uszkodzenie opony. Kierujący pojazdem został wyrzucony z samochodu siłą uderzenia o nasyp przy obwodnicy. Będąc przytomnym, został odwieziony do szpitala. Przez czas akcji obwodnica na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gostyńską do ronda była zamknięta.

Ruch na obwodnicy został przywrócony około godziny pierwszej. Na miejscu pracowali policjanci, straż miejska, straż pożarna i pomoc drogowa.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: