Strona główna nawigacja Wiadomości nawigacja Mleko na drodze

Piątek, 03 maja 2013 (11:06)

Mleko na drodze

fot. Robert Kaczmarek
fot. Robert Kaczmarek
18 ton mleka przewoziła ciężarówka, która w nocy z wtorku na środę przewróciła się na ulicy Rolnej. Kierowcy nic się nie stało, ale kartony z mlekiem wypadły na pole.
Samochód ciężarowy jechał objazdem przez Książ i Śrem w związku z zamknięciem mostu w Nowym Mieście. Przypomnijmy, że prawie dwa tygodnie temu przeprawa na Warcie została zamknięta z powodu ogromnej wyrwy. Od tego czasu, część ruchu z drogi krajowej nr 11 przekierowano na drogi naszego powiatu. Jak mówią kierowcy, objazd przez Książ do obwodnicy Śremu nie jest przyjazny dużym pojazdom.

TIR na łuku drogi między Pyszącą a ulicą Rolną wypadł z drogi i przewrócił się na prawy bok. Z naczepy wypadły kartony z 18 tonami mleka. Śremscy policjanci uznali, że 46-letni mieszkaniec okolic Sieradza, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. - Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł - podała rzecznik prasowa KPP w Śremie nadkom. Ewa Kasińska.

Bezpośrednio po wypadku, kierowca trafił do szpitala. Na szczęście nic mu się nie stało. Usuwanie skutków wypadku trwało kilkanaście godzin, do późnego popołudnia.

TAGI: wypadek, mleko, tir, objazd, policja, straż pożarna
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: