Wracamy wkrótce...

Niedziela, 19 maja 2013 (23:23), aktualizacja: 20.05.2013 (07:32)

Działkowcy protestują

fot. archiwum
fot. archiwum
Śremscy działkowcy będą protestować przed biurem poselskim Platformy Obywatelskiej. Pikieta rozpocznie się w południe na Placu 20 Października.
Członkowie Rodzinnych Ogrodów Działkowych będą protestować przeciw projektowi ustawy autorstwa posłów Platformy Obywatelskiej o ROD. Działkowcy twierdzą, że jest on dla nich krzywdzący. Przedstawiciele Polskiego Związku Działkowców nie pozostawiają na projekcie partii rządzącej suchej nitki. - PO chce wywłaszczyć działkowców z majątku na działkach, znacjonalizować i skomunalizować  majątek, który działkowy wypracowali w postaci infrastruktury ogrodowej, zagarnąć środki, jakie działkowcy zgromadzili ze swych składek - czytamy na stronie PZD.

Godzinny protest rozpocznie się w poniedziałek w południe na Placu 20 Października 4, pod oknami biura poselskiego Platformy. Do tej pory nie udało się nam dowiedzieć, czy w tym czasie w biurze będzie dyżurował polityk PO.

Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ obserwatorka
pisałam, żeby ludziom uświadomić dlaczego muszą opuszczać działki po ich użytkowaniu za frico przez ileś tam lat!!! Kto to ma ludziom wyjaśnić !!!
20.05.2013 15:40

~ obserwatorka
gdzie mój komentarz????????
20.05.2013 15:36
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: