Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 24 czerwca 2013 (23:15), aktualizacja: 24.06.2013 (23:17)

Tydzień bez ciepła - w sierpniu

fot. archiwum
fot. archiwum
W połowie sierpnia czeka nas przerwa w dostawie ciepła od śremskiego PEC. Spółka planuje w tym czasie coroczne prace konserwacyjne.
Przez tydzień - od 19 do 25 sierpnia - część mieszkańców Śremu będzie pozbawiona ciepłej wody. To za sprawą corocznej przerwy konserwacyjnej. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej planuje w tym czasie remonty i przeglądy miejskiej sieci ciepłowniczej oraz należącej do niego elektrociepłowni.

Dostawa ciepła zostanie wstrzymana już w niedzielę, 18 sierpnia o godzinie 22. Ciepła woda wróci do kranów tydzień później, jednak biorąc przykład z lat ubiegłych, może to nastąpić wcześniej. W tym samym terminie nieczynny będzie śremski basen, który również korzysta z usług PEC.
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Wkurzony
I znowu k........a wyłączą wodę na tydzień. Muszą tak co roku ten zasrany remont robić. Zrobią, włączą wodę i znów pomarańczowa poleci.
25.06.2013 21:12
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: