Wracamy wkrótce...

Piątek, 26 lipca 2013 (15:16)

Zawód pirat

fot. archiwum
fot. archiwum
Prawo jazdy stracił 48-letni mieszkaniec naszego powiatu, który omal nie zderzył się czołowo z policyjnym radiowozem. Mężczyzna nie raz przekroczył dozwoloną ilość punktów karnych.
Mogło dojść do tragedii. Policjanci wracający ze zdarzenia, którym już wcześniej pisaliśmy, omal nie zderzyli się z jadącym z kierunku Śremu saabem. Wczoraj około godziny 19, na drodze Jaszkowo-Śrem, kierowca saaba jechał na tyle szybko, że na łuku drogi przekroczył oś jezdni, zjechał na przeciwny pas i o mało co nie zderzył się z policyjnym radiowozem.

- Kierujący samochodem Saab nie zatrzymał się, tylko jadąc w kierunku miejscowości Żabno znacznie przekraczał dozwoloną prędkość. Funkcjonariusze, którzy podjęli pościg wykonali pomiar, z którego wynika, że przed miejscowością Esterpole pirat drogowy jechał z prędkością 170 km/h - relacjonuje nadkom. Ewa Kasińska ze śremskiej policji.

Pościg zakończył się ostatecznie w Esterpolu. 48-letni mieszkaniec powiatu śremskiego już od kilku miesięcy nie powinien jeździć samochodem. Okazało się, że przekroczył dozwoloną ilość punktów karnych, zresztą nie pierwszy raz. Mężczyzna nie przyjął mandatu w wysokości 1000 złotych i 16 pkt. karnych, dlatego sprawa znajdzie finał w sądzie.

Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ foka
zgadzam się z tobą w 100%!
26.07.2013 20:44

~ szerszeń
Tam powinien dostać 5000 przepadek auta i podanie danych do publicznej wiadomości celem ostrzeżenia społeczeństwa przed potencjalny,m mordercą
26.07.2013 17:25
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: