Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 29 lipca 2013 (01:07), aktualizacja: 29.07.2013 (01:09)

Łzy na dniach Książa Wielkopolskiego

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Zespół Łzy był główną gwiazdą programu tegorocznych Dni Książa Wielkopolskiego. Imieniny miasta odbyły się w dniach 27-28 lipca.
 W sobotę na scenie w Książu pojawił się zespół KASK. Później publiczność do tańca porwał zespół Pagost. Na koniec odbył się pokaz ogniowy.

Główne atrakcje zaplanowano na niedzielę. Po programie dla dzieci i rewii brazylijskiej rozpoczął się koncert piosenek zespołu Abba. Wraz ze zbliżającym się wieczorem, przed sceną przybywało ludzi. Około 19:30 na estradzie pojawiła się Maja Szymanowska, a po niej Kabaret z Kopydłowa. Publiczność ze zniecierpliwieniem oczekiwała gwiazdy wieczoru - zespołu Łzy. Jeszcze przed koncertem gwiazdy odbyło się losowanie nagród w loterii fantowej, Wśród nagród znalazła się trzydniowa wycieczka do Jeleniej Góry oraz tablet.

O 21:30 scena została zasłonięta kurtyną z logiem zespołu Łzy. Gdy kurtyna spadła rozpoczął się koncert. Zespół zagrał swoje przeboje m.in. Narcyz czy Agnieszka porywając publiczność. Pojawiły się również covery - m.in. zespołu Kings of Leon.

Ostatnim punktem programu tegorocznych Dni Książa Wielkopolskiego był pokaz fajerwerków.

Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: