Wracamy wkrótce...

Wtorek, 27 sierpnia 2013 (11:56)

Lubisz śpiewać? Przyjdź 6 września do ŚOK

Przesłuchania odbędą się 6 września
Przesłuchania odbędą się 6 września
Śremski Ośrodek Kultury organizuje Studio Piosenki "Melody". Przesłuchania osób chętnych odbędą się w piątek, 6 września.
Propozycja skierowana jest dla osób w wieku od 7 do 20 lat, które lubią śpiewać, posiadają potencjał wokalny i chciałyby dalej rozwijać swój talent. Jak mówi instruktor Julia Bartkowiak "mamy w Śremie wielu zdolnych młodych ludzi, z dobrymi glosami, których wystarczy właściwie pokierować". Uczestnicy zajęć będą mieli okazje poprawić swoje umiejętności, a także przygotować się do festiwali piosenki czy koncertów i wystąpić w nich.

Poprawna technika oddechowa, emisja głosu czy zachowanie na scenie, to tylko niektóre z zagadnień z jakimi zmierzą się uczestnicy Studia Piosenki. "Chciałabym, żeby nauczyli się dobierać utwory odpowiednie dla swoich możliwości wokalnych, a przede wszystkim żeby nauczyli się dobrze je interpretować, bo to jest klucz do sukcesu" mówi Julia Bartkowiak w rozmowie z nami. Jednocześnie, instruktor podkreśla - "przede wszystkim będzie to świetna zabawa".

Przesłuchania chętnych odbędą się 6 września od godziny 16 do 19 w Śremskim Ośrodku Kultury. Organizatorzy proszą o przygotowanie utworu a capella lub z podkładem muzycznym. Zajęcia będą płatne, a ich koszt to 30zł/mc.

Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: