Wracamy wkrótce...

Niedziela, 08 września 2013 (11:50), aktualizacja: 08.09.2013 (19:08)

Warta pogromiła Stellę Luboń

Warta Śrem wygrała wczorajszy mecz ze Stellą Luboń. Spotkanie klasy okręgowej zakończyło się wynikiem 2:0.
W sobotnie popołudnie seniorzy Warty Śrem rozegrali czwarte spotkanie w klasie okręgowej. Po porażce 2:4 w Łopuchowie podopieczni Damiana Skrzypczaka stracili prowadzenie w tabeli. Piłkarze Warty zwyciężyli spotkanie strzelając do bramki Stelli Luboń dwa gole, nie tracąc przy tym żadnego. Obie bramki padły w pierwszej połowie meczu. Pierwszą - w czwartej minucie - strzelił Maciej Chmielewski, z kolei drugą Damian Skrzypczak. Obecnie śremski klub z 9 punktami znajduje się na 4 miejscu tabeli.