Wracamy wkrótce...

Wtorek, 24 września 2013 (11:13), aktualizacja: 24.09.2013 (11:14)

Bilety miesięczne od października

fot. archiwum
fot. archiwum
Od października śremianie jeżdżący komunikacją miejską będą mogli korzystać z biletów miesięcznych. To będą rewolucyjne zmiany - zapowiada włodarz miasta.
Od października gmina Śrem planuje kolejne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Po wakacyjnych cięciach kursów, urzędnicy szykują rewolucje w biletach. Ich ceny nie wzrosną, a śremianie będą mogli zaoszczędzić korzystając z biletu miesięcznego. Po wielu latach, Urząd Miejski wreszcie zdecydował się na modyfikację systemu biletów. Korzystając z autobusów miejskich co najmniej 20 dni w miesiącu, dzięki miesięcznemu możemy zaoszczędzić od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Bilet dla strefy miejskiej będzie kosztował 75 złotych, dla poza miejskiej 110 złotych, a ulgowy dla obu stref 45 złotych. Najwięcej zaoszczędzą uczniowie i mieszkańcy wsi.

Jeśli ktoś nie chce kupować miesięcznego, może nabyć bilet na 10 przejazdów. Oferta jest atrakcyjna, bowiem zapłacimy tylko za osiem kursów, a kolejne dwa będą gratis. Za dziesięć przejazdów mieszkańcy miasta zapłacą 15 złotych, mieszkańcy wsi 25 złotych, a bilet ulgowy dla obu stref będzie kosztował 10 złotych. Zmiany, które mają wejść w życie od października, będą wsparte kampanią promocyjną. Urzędnicy uważają, że nowe bilety zwiększą ilość pasażerów komunikacji miejskiej.

Przynajmniej do końca roku bilet miesięczne będzie można kupić wyłącznie w siedzibie przewoźnika. Jeśli zainteresowanie będzie duże, gmina chce uruchomić punkt sprzedaży również w starej części miasta.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ sremianka
hm a jaki stan techniczny autobusów? trzeba by było sie temu przyjrzeć ........
25.09.2013 23:26

~ :(
btw. fajne są te zmiany, ale to i tak mało daje jak nie mogę dojeżdzać do domu na Psarskie, a zima nadchodzi.
24.09.2013 23:21

~ :(
Czy jest możliwość przywrócenia kursu na Psarskie o 22 ? :( bardzo mi to utrudnia życie jak go teraz nie ma
24.09.2013 23:19
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: