Wracamy wkrótce...

Piątek, 25 października 2013 (15:29), aktualizacja: 25.10.2013 (18:04)

Czołowe zderzenie na trasie Mełpin - Kadzewo

fot. OSP Dolsk
fot. OSP Dolsk
W piątek kilka minut przed 9:00 doszło do wypadku w okolicy Mełpina. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierująca jednym z pojazdów trafiła do szpitala.
Zderzyły się dwa pojazdy - Volkswagen Polo oraz Audi Q7. Jak wynika z ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kobieta kierująca VW Polo, 22-letnia mieszkanka gminy Dolsk jadąc z kierunku Mełpina w kierunku Śremu na prostym odcinku drogi poruszała się przeciwległym pasem ruchu i uderzyła w poruszające się z przeciwka audi, którym kierował 55-letni mieszkaniec gminy Śrem.
 
Mężczyzna nie odniósł obrażeń, natomiast do wyciągnięcia kobiety z samochodu strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. 22-latka trafiła karetką do szpitala w Śremie z podejrzeniem złamania obu nóg.
 
Kierujący audi był trzeźwy, natomiast od kierującej VW Polo pobrano krew celem ustalenia trzeźwości.
 
Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej - 3 jednostki PSP ze Śremu oraz jedna OSP Dolsk, policjanci oraz załoga karetki pogotowia.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: