Wracamy wkrótce...

Piątek, 25 października 2013 (16:07), aktualizacja: 25.10.2013 (18:12)

Dzień Papieski w śremskim LO

fot. Sandra Nowacka
fot. Sandra Nowacka
We wtorek w śremskim LO odbył się koncert papieski z okazji obchodów Dnia Papieskiego. Prócz uczniów, na scenie wystąpili także zaproszeni goście.
22 października 2013r. uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. gen.  Józefa Wybickiego w Śremie świętowali Dzień Papieski. Dzień rozpoczęła msza święta, w której uczestniczyły też dzieci z pobliskiego przedszkola oraz osoby starsze. Następnie wszyscy udali się do szkolnej auli, aby wysłuchać koncertu papieskiego poświęconego bł. Janowi Pawłowi II. Na scenie zaprezentowali się uczniowie śremskiego "Ogólniaka" oraz goście z III LO w Lesznie. Główną gwiazda wydarzenia był zespół Elektryczne Jarzębiny z Leszna. Koncert  zakończony został wspólnym odśpiewaniem ulubionej pieśni Ojca Świętego – Barki.

Dzień wcześniej, tj. 21 października 2013 r. w szkole zorganizowany został Dzień Kremówki Papieskiej, podczas którego każda chętna osoba mogła takową zakupić i ze smakiem zjeść.

Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: