Wracamy wkrótce...

Piątek, 25 października 2013 (19:19), aktualizacja: 25.10.2013 (19:20)

Miasto odpicowało siłownię

fot. Patryk Kubski
fot. Patryk Kubski
Jedna z trzech siłowni zewnętrznych w naszym mieście doczekała się renowacji. Obiekty cieszą się popularnością wśród młodych, i tych trochę starszych.
W mieście od kilku lat funkcjonują trzy siłownie zewnętrzne. Pierwsza z nich powstała w 2010 roku na plaży miejskiej nad Jeziorem Grzymisławskim. Urządzenia od lat prosiły się o odnowienie, a część z nich zagrażała nawet bezpieczeństwu użytkowników. Latem zarządca plaży zdemontował uszkodzone elementy. Kilka dni temu siłownia została gruntowanie odnowiona. Wymieniono uszkodzone części, a także wszystkie siedziska. Urząd Miejski, na którego zlecenie wykonano prace, przeznaczył na ten cel około 8 tysięcy złotych.

Kolejna została wybudowana w 2011 roku w parku Odlewników, a ostatnia przed rokiem na stadionie miejskim w Parku Powstańców Wielkopolskich. Obiekty cieszą się ogromną popularnością wśród młodych i tych starszych. Magistrat planuje wybudować kolejną w parku Puchalskiego.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: