Wracamy wkrótce...

Sobota, 26 października 2013 (13:27), aktualizacja: 30.10.2013 (09:54)

Od wtorku można kupić miesięczny

fot. Patryk Kubski
fot. Patryk Kubski
We wtorek ruszyła zapowiadana sprzedaż biletów miesięcznych oraz 10-przejazdowych. Bilet ulgowy będzie kosztował 45, a normalny 75 złotych.
Po wielu latach Urząd Miejski wreszcie zdecydował się na modyfikację systemu biletów. Od wtorku, 29 października zacznie obowiązywać uchwała podjęta przez radnych w połowie września, zgodnie z którą będziemy mogli kupić bilety miesięczne i wieloprzejazdowe. Korzystając z autobusów miejskich co najmniej 20 dni w miesiącu, dzięki miesięcznemu możemy zaoszczędzić od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Najwięcej pieniędzy pozostanie w kieszeniach uczniów i mieszkańców wsi. Bilet dla strefy miejskiej będzie kosztował 75 złotych, dla poza miejskiej 110 złotych, a ulgowy dla obu stref 45 złotych

Jeśli ktoś nie chce kupować miesięcznego, może nabyć bilet na 10 przejazdów. Oferta jest atrakcyjna, bowiem zapłacimy tylko za osiem kursów, a kolejne dwa będą gratis. Za dziesięć przejazdów mieszkańcy miasta zapłacą 15 złotych, mieszkańcy wsi 25 złotych, a bilet ulgowy dla obu stref będzie kosztował 10 złotych.

Bilety jednorazowe dalej będzie można nabyć wyłącznie u kierowcy. Z kolei miesięczne i wieloprzejazdowe można kupić w siedzibie przewoźnika przy ulicy Nowowiejskiego między 9 a 13. Dodatkowo, przez pięć ostatnich dni roboczych każdego miesiąca, uruchomiony zostanie punkt w starej części miasta - na pętli przy ulicy Piłsudskiego.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: