Wracamy wkrótce...

Środa, 30 października 2013 (10:25), aktualizacja: 30.10.2013 (10:28)

Rada miejska w pełnym składzie. Marcin Mróz nowym radnym

fot. Patryk Kubski
fot. Patryk Kubski
Marcin Mróz zajął miejsce Marcina Szydłowskiego w radzie miejskiej. Nowy rajca złożył ślubowanie podczas wczorajszej sesji.
Przetasowań w obecnej kadencji rady miejskiej, jak i powiatowej było już kilka. Po objęciu przez Bartosza Żeleźnego stanowiska zastępcy burmistrza, do rady wszedł Jakub Tylman. Wcześniej mandat po burmistrzu Adamie Lewandowskim przyjął kolejny na liście Marcin Szydłowski. Ten z kolei wygrał konkurs na dyrektora zespołu szkół w Dąbrowie i musiał zrezygnować. Zgodnie z prawem, to komisarz wyborczy wskazuje kolejnego kandydata z listy, który może zasiąść w radzie miejskiej.

- Mandat otrzymuje pan Marcin Mróz, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów, nie utracił prawa wybieralności oraz złożył oświadczenie o przyjęciu mandatu - czytamy w uzasadnieniu uchwały. Marcin Mróz ma 31 lat, w wyborach samorządowych w 2010 roku zdobył 53 głosy. Był najmłodszym radnym w poprzedniej kadencji (2006-2010).
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ platformers
53 głosy..... i został radnym. Śmiech na sali!!!!
01.11.2013 10:03
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: