Wracamy wkrótce...

Środa, 30 października 2013 (17:53), aktualizacja: 31.10.2013 (19:54)

Wszystkich Świętych: specjalny autobus

fot. archiwum
fot. archiwum
1 listopada komunikacja miejska będzie funkcjonowała jak w niedziele i święta. Ratusz uruchomi też dodatkowe autobusy kursujące na cmentarz komunalny.
Najbliższy weekend będzie czasem zwiększonego ruchu na drogach, szczególnie w pobliżu nekropolii. Policja oraz władze samorządowe apelują do kierowców, aby w miarę możliwości 1 listopada poruszali się środkami komunikacji miejskiej lub pieszo. Tego dnia miejsce autobusy będą kursowały według rozkładu świątecznego, jednak urzędnicy przygotowali dodatkowe kursy. Mowa o trzech dodatkowych pojazdach oznaczonych emblematem "CMENTARZ". Autobusy będą odjeżdżały z przystanku na ulicy Piłsudskiego co pół godziny między 9:30 a 13:30. Kursy powrotne od 10:00 do 16:00, z przerwą w czasie mszy.

Specjalna linia autobusowa będzie prowadziła ulicami: Piłsudskiego, Mickiewicza, Gostyńska, Staszica, Chłapowskiego, Kilińskiego, Aleją Solidarności do cmentarza komunalnego (ulica Maleczewskiego).

Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: