Wracamy wkrótce...

Piątek, 22 listopada 2013 (20:49), aktualizacja: 23.11.2013 (20:46)

Pracowity piątek dla śremskich strażaków

Interwencja strażaków przy ul. Paderewskiego /fot. internauta Henryk Panas
Interwencja strażaków przy ul. Paderewskiego /fot. internauta Henryk Panas
Piątek dla śremskich strażaków rozpoczął się od kilkugodzinnych działań przy wypadku pociągu. Później ratownicy jeszcze dwukrotnie wyjeżdżali do akcji.
W piątek o 1:27 straż pożarna została poinformowana o wykolejeniu lokomotywy w Śremie. Przypomnijmy - działania zastępów ze Śremu i Poznania trwały około 6 godzin. 

Pociąg wypadł z torów.


Kolejne zgłoszenie wpłynęło krótko po zakończeniu działań na ul. Kolejowej. Tym razem dwa zastępy z śremskiej Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej wyruszyły do likwidacji plamy oleju na drodze wojewódzkiej nr 434 w Zbrudzewie.

Przed 19 otrzymaliśmy informację od internauty o interwencji dwóch jednostek straży pożarnej przy ul. Paderewskiego. Jak się okazało, strażacy wezwani zostali do pomocy policji w dostaniu się do mieszkania. Osoba mieszkająca w bloku nie otwierała drzwi i istniała obawa o jej stan zdrowia. Na miejsce zadysponowano średni samochód ratowniczo-gaśniczy oraz podnośnik. Niestety po otwarciu drzwi przez ratowników obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: