Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 25 listopada 2013 (22:29), aktualizacja: 26.11.2013 (11:36)

Osobówką w samochód ciężarowy

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
W poniedziałek wieczorem na ulicy Rolnej doszło do wypadku. Volkswagen uderzył w samochód ciężarowy. Dwie osoby trafiły do szpitala.
W poniedziałkowy wieczór, około godziny 20 na ulicy Rolnej w Śremie volkswagen passat uderzył w samochód ciężarowy. Do wypadku doszło w pobliżu stacji paliw Adam Oil. Kierowca i pasażer vw karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala w Śremie. 

Policjanci ustalili, że wina leży po stronie kierowcy ciężarówki. Tir jadąc od strony Śremu skręcał w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Pyszącej volkswagenowi. Osobówka uderzyła w prawy bok ciężarówki rozrywając zbiornik paliwa. Doszło do wycieku około 500 litrów oleju napędowego, który na szczęście nie zapalił się. Ze zneutralizowaniem ropy i zabezpieczeniem miejsca zdarzenia zmagały się trzy zastępy straży pożarnej - dwie jednostki ze Śremu oraz OSP Pysząca. Na miejscu pracowali również policjanci i straż miejska. Ruch na trasie ze Śremu do Książka przez ponad dwie godziny był wstrzymany.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: