Wracamy wkrótce...

Piątek, 29 listopada 2013 (08:52), aktualizacja: 29.11.2013 (15:29)

Czołówka na obwodnicy

fot. Patryk Kubski
fot. Patryk Kubski
Dwie osoby trafiły do szpitala po porannym wypadku na obwodnicy Śremu. Ruch na drodze 434 był kierowany wahadłowo.
Około 7:30 na obwodnicy Śremu zderzyły się dwa samochody. Do wypadku doszło na wysokości firmy ATB Truck. Najprawdopodobniej kierowca vw golfa jadąc od strony Poznania wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w dostawczego fiata ducato. Pojazdami jechali tylko kierowcy, którzy trafili do śremskiego szpitala.

Na miejscu interweniowali strażacy, pogotowie ratunkowe oraz policja. Ruch na obwodnicy odbywał się wahadłowo.

Jest to drugi wypadek na śremskich drogach w tym tygodniu. W poniedziałek wieczorem na ul. Rolnej samochód osobowy uderzył w ciężarówkę, a poszkodowane zostały również dwie osoby.

Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ sławatycz
dlaczego nie ma patroli z radarem np. na ulicy Poznańskiej w Śremie, w sobotę zdarzają się kierowcy którzy jadą lekko liczą z 80 km/h w tym miejscu. Generalnie wszystkim się spieszy ale trzeba liczyć się z przepisami.
30.11.2013 10:35

~ NANA1502
ZŁA POGODA I WIDOCZNOŚĆ SŁABA POZA TYM BRAWURA I DO WYPADKU DOCHODZI...ŻAL MI TYLKO LUDZI,KTÓRZY GINĄ W WYPADKACH PRZEZ NIEOSTROŻNYCH KIEROWCÓW...UWAŻAM,ŻE POWINIEN BYĆ NAPRAWDĘ LEPSZY MONITORING MIASTA I OBRZEŻACH....A KIEROWCOM ŻYCZĘ WIĘCEJ WYOBRAŻNI...
29.11.2013 16:38
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: