Wracamy wkrótce...

Sobota, 30 listopada 2013 (17:29), aktualizacja: 30.11.2013 (17:32)

Wigilia już za tydzień?

Imprezę po raz pierwszy na deptaku na Jezioranach zorganizowano rok temu /fot. Michał Ratajczyk
Imprezę po raz pierwszy na deptaku na Jezioranach zorganizowano rok temu /fot. Michał Ratajczyk
Dzień po mikołajkach, w sobotę, 7 grudnia odbędzie się świąteczna impreza "Wigilijne Klimaty". Podobnie jak rok temu, wydarzenie organizowane jest na deptaku na Jezioranach.
W poprzednich latach wigilia miejska odbywała się na rynku. W ubiegłym roku postanowiono wydarzenie zorganizować na deptaku na Jezioranach. Tak będzie również teraz - wzorem poprzedniego roku - tegoroczna impreza "Wigilijne Klimaty" odbędzie się w sobotę 7 grudnia na deptaku przy PSS Jubilat.

Program świątecznej imprezy otworzą zabawy z mikołajem dla najmłodszych. Później usłyszymy kwintent "Capella Canta" oraz finalistów VI Talent Show organizowanego przez ŚOK. Około godziny 14 na Jezioranach zabrzmią kolędy w wykonaniu artystów X Factor oraz dzieci z przedszkola Słoneczna Szóstka. Jak co roku nie zabraknie świątecznego koncertu Orkiestry Dętej im. Mariana Zielińskiego. Gwiazdą wieczoru będzie góralski zespół Ino Ros. W trakcie całej imprezy na deptaku odbywał się będzie jarmark świąteczny.


Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: