Wracamy wkrótce...

Piątek, 27 grudnia 2013 (14:54), aktualizacja: 27.12.2013 (15:08)

U Studni zagrał w Dolsku

fot. Sandra Nowacka
fot. Sandra Nowacka
W przedświąteczną niedzielę w Domu Katolickim w Dolsku odbył się koncert zespołu "U Studni".
22 grudnia w Domu Katolickim w Dolsku odbył się koncert zespołu U Studni, tworzonego przez muzyków grających niegdyś w grupie Stare Dobre Małżeństwo. Wydarzenie ściągnęło wielu fanów, tuż przed godziną 17:00 sala wypełniona była po brzegi. Po ciepłym przywitaniu muzycy rozpoczęli koncert. Grali przede wszystkim utwory ze swojej debiutanckiej płyty, których teksty oparte są w większości na tekstach Adama Ziemianina. Nie zabrakło oczywiście wszystkim znanych piosenek Starego Dobrego Małżeństwa, które porwały publiczność do wspólnego śpiewu.

Poezja śpiewana zdecydowanie przypadła do gustu mieszkańcom Dolska i okolicznych miejscowości. Na zakończenie koncertu muzycy wyszli do fanów, aby spełnić swoje marzenie i wspólnie z nimi zaśpiewać refren piosenki „Cyrklowo i linijkowo na Zarębku” tworząc przy tym „rodzinną atmosferę”. Po trwającym prawie 2 godziny koncercie była możliwość zakupu płyt oraz zamienienia kilku słów z artystami.
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ :)
Świetny koncert !
28.12.2013 12:57
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: