Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 27 stycznia 2014 (14:45), aktualizacja: 28.01.2014 (14:29)

Zmiany w policji. Rogala zastąpił Leciejewskiego

fot. Powiat Śremski
fot. Powiat Śremski
Od dziś szefem śremskiej policji jest mł. insp. Zbigniew Rogala. Dotychczasowy zastępca komendanta w Lesznie będzie pełnił obowiązki w Śremie przez najbliższe miesiące.
W poniedziałek, Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Rafał Batkowski przekazał rozkazy personalne mł. insp. Piotrowi Leciejewskiemu i mł. insp. Zbigniewowi Rogale. Leciejewski, jak już informowaliśmy, awansował na komendanta miejskiego policji w Lesznie. Z kolei Zbigniew Rogala będzie zajmował jego stanowisko do czasu rozstrzygnięcia na nie konkursu. Uroczyste przekazanie obowiązków w Lesznie odbyło się już w piątek.

Zmiany personalne w wielkopolskiej policji są spowodowane głównie odejściem na emeryturę komendanta z Kościana. Jego miejsce zajął insp. Henryk Kasiński, który ostatnio kierował komendą w Lesznie, a wcześniej w Kościanie.
Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Ali
skończy się nepotyzm i kolesiostwo GDZIE w KPP w Śremie ?
28.01.2014 14:23

~ Klementyna
Nareszcie , mamy nadzieję, że teraz skończy się nepotyzm i kolesiostwo.
27.01.2014 21:20
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: