Wracamy wkrótce...

Wtorek, 28 stycznia 2014 (15:01)

Był pijany, ukradł auto

fot. archiwum
fot. archiwum
Śremscy funkcjonariusze zatrzymali pijanego 30-latka, który w niedzielę wieczorem ukradł samochód w Czempiniu.
Śremskim policjantom udało się ująć złodzieja, który w Czempiniu ukradł peugeota. Funkcjonariusze z Kościana przekazali informację do śremskiej komendy, bowiem mężczyzna odjechał w kierunku naszego powiatu. Mundurowi ze Śremu udali się w kierunku Czempinia i w Szołdrach (gm. Brodnica) zauważyli skradziony pojazd. Funkcjonariusze chcieli go zatrzymać, ale kierowca nie reagował na wydawane sygnały. Policjanci wraz ze wsparciem rozpoczęli pościg.

- Szybkość i sprawność w przekazywaniu informacji o zaistniałym zdarzeniu między stanowiskami dowodzenia jednostek Policji oraz podjęcie natychmiastowych działań przez śremską Policję miało niewątpliwie wpływ na zakończony sukcesem wynik podjętych, policyjnych czynności - mówi nadkom. Ewa Kasińska, rzecznik śremskiej policji.

Mężczyznę udało się zatrzymać. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec powiatu włocławskiego. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W poniedziałek został przesłuchany oraz postawiono mu zarzuty. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: