Wracamy wkrótce...

Środa, 29 stycznia 2014 (20:50)

Zarejestruj się w ZIP!

Chcesz wiedzieć wszystko o swoim leczeniu? Warto zatem zarejestrować się w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta, który przygotował NFZ.
Referat spraw obywatelskich Starostwa Powiatowego po raz drugi umożliwi śremianom rejestrację w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. Co to takiego ZIP? W systemie możemy znaleźć informacje m.in. o udzielonych świadczeniach, czy kwocie jaka została na nie wydana z budżetu NFZ. Dowiemy się też do jakich świadczeń mamy obecnie dostęp.

Od niedawna w systemie można sprawdzić również dane swojego dziecka. Dostęp do informacji może otrzymać tylko rodzic, który zgłosił dziecko do ubezpieczenia.

Rejestracja w systemie Narodowego Funduszu Zdrowia jest bezpłatna. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut. Urzędnicy NFZ będą w Śremie 17 i 18 lutego. W poniedziałek, 17 lutego śremianie będą obsługiwani w Starostwie Powiatowym od 10:30 do 17:00, a dzień później w siedzibie szpitala od 10:30 do 18:00. W czasie rejestracji niezbędny jest dowód osobisty lub paszport.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: