Wracamy wkrótce...

Niedziela, 23 lutego 2014 (21:49), aktualizacja: 23.02.2014 (22:00)

Kolejny spektakl dolskiego teatru AgDoNa

fot. Michalina Tomczak
fot. Michalina Tomczak
Dnia 23 lutego 2014r. w Katolickim Domu Kultury w Dolsku odbył się spektakl pt.: "Ksiądz Proboszcz Witold Olszewski przed sądem karnym w Śremie" w wykonaniu działającego przy Duszpasterstwie Młodzieży NADZIEJA teatru AgDoNa.
W niedzielę w Dolsku działający przy Duszpasterstwie Młodzieży NADZIEJA teatr AgDoNa  wystawił spektakl pt.: „Ksiądz Proboszcz Witold Olszewski przed sądem karnym w Śremie. Na premierę przybyło wielu mieszkańców Dolska i okolic.

Pierwsze przedstawienie rozpoczęło się o godzinie 17:00 krótkim przedstawieniem życiorysu głównej postaci, czyli księdza Proboszcza Witolda Olszewskiego. Po czterdziestominutowej sztuce młodzież została nagrodzona gromkimi brawami.

Historia, którą odegrali młodzi aktorzy wydarzyła się naprawdę. Akcja działa się w roku 1907 w Śremie. W scenariuszu zachowane zostały autentyczne nazwiska, dialogi oraz słownictwo.

To już drugi spektakl teatru AgDoNa. Debiut miała miejsce w maju 2013r. Przedstawienie pt.: „Tylko Jeden raz” obrazujące problemy dzisiejszej młodzieży, to, jak łatwo młodym ludziom popaść w złe towarzystwo i drastyczne tego skutki. Wszystko skończyło się jednak szczęśliwie.

Filmy z obu przedstawień można będzie obejrzeć już wkrótce na stronie internetowej dolskiej parafii 

Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Aktor
To jeszcze nie koniec naszego teatru, to dopiero początek!!
24.02.2014 21:44
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: