Wracamy wkrótce...

Sobota, 22 marca 2014 (00:18)

Przedszkolaki powitały wiosnę

fot. Przedszkole Pod Wierzbami
fot. Przedszkole Pod Wierzbami
Rozpoczęła się wiosna - astronomiczna i kalendarzowa. Dzieci z Przedszkola "Pod Wierzbami" oraz Przedszkola im. Janka Wędrowniczka postanowiły ją uroczyście powitać.
W czwartek w Przedszkolu "Pod Wierzbami" odbyło się wydarzenie pod hasłem "Pod wierzbami już wiosna". Przedszkolaki od kilku dni przygotowywały się do tego dnia, wykonując wiosenne malunki, na których pojawiły się m.in. kwiaty, żaby, bociany, biedronki czy jaskółki. W wiosennym korowodzie z piosenką na ustach dzieci powitały wiosnę maszerując ulicami osiedla i prezentując swe prace. Dalsza część imprezy odbyła się już w przedszkolu, gdzie najmłodsi mieli okazję wykazać się swoimi talentami, śpiewając, grając, recytując, tańcząc czy rysując.

W mijającym tygodniu wiosnę przywitały również dzieci z Przedszkola nr 7 im. Janka Wędrowniczka. Tam na przedszkolaków czekała Pani Wiosna, rozdająca im kwiatki. Wśród strojów tego dnia dominował kolor zielony, podkreślający rozpoczynającą się porę roku. Najmłodsi z głośnym śpiewem i skandowaniem wyruszyli w pochodzie, by przegonić zimę, a powitać wiosnę.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: