Wracamy wkrótce...

Sobota, 22 marca 2014 (14:10), aktualizacja: 22.03.2014 (14:49)

Święto patrona w ZSO

fot. Sandra Nowacka
fot. Sandra Nowacka
W środę akademia, w piątek "Józefy". Uczniowie i nauczyciele śremskiego Ogólniaka, po raz kolejny obchodzili imieniny patrona szkoły - gen. Józefa Wybickiego.
Jak co roku uczniowie i nauczyciele śremskiego "Ogólniaka" widowiskowo świętowali imieniny patrona Zespołu Szkół Ogólnokształcących - gen. Józefa Wybickiego. Tym razem obchody zostały podzielone na dwie części.

W środę 19 marca na szkolnym boisku odbyła się krótka akademia, która m.in przybliżyła wszystkim powstanie hymnu państwowego,

Dwa dni później tj. w piątek 21 marca w auli gmachu przy ul. Poznańskiej miały miejsce „Józefy”, czyli uroczysta gala "na wesoło". Podczas imprezy wręczono statuetki w rozmaitych kategoriach takich jak: para, sportowiec czy wydarzenie roku. Główną atrakcją wydarzenia były występy nauczycieli, którzy jak co roku wcielili się w role rozmaitych, światowej sławy gwiazd.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: