Wracamy wkrótce...

Środa, 26 marca 2014 (12:39)

Policjanci skontrolowali kibiców w Dolsku

fot. internauta Krzysztof
fot. internauta Krzysztof
Wczoraj na jednej ze stacji paliw w Dolsku wielkopolscy policjanci zatrzymali do kontroli grupę kibiców Arki Gdynia. Zdjęcia otrzymaliśmy na naszą skrzynkę redakcja@isrem.pl.
Grupa 50 kibiców Arki Gdynia jechała wczoraj na mecz Pucharu Polski pomiędzy Miedzią Legnica i Arką Gdynia. W Dolsku policjanci z komendy wojewódzkiej zatrzymali 12 samochodów, którymi podróżowali fani piłki nożnej. Kontrolę przeprowadzono pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotów, których posiadanie jest zabronione. W przeszukaniach uczestniczył również policyjny pies.

- Żadna z tych osób nie została zatrzymana. Nie znaleziono przy nich żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Po sprawdzeniu te osoby pojechały dalej - informuje sierż. szt. Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Policjanci z Poznania na bieżąco monitorują przejazdy kibiców m.in. ekstraklasy. - Chodzi o bezpieczeństwo na terenie naszego województwa - dodaje policjant.

Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ WIELKA TRIADA
Prędzej niebezpieczne przedmioty byście znaleźli u kiboli WISŁY KRAKÓW. To są takie nożowniki. W Krakowie co chwile słychać o Porachunkach kibicowskich. Wystarczy sobie obejrzeć Wojny na stadionach Polska tam jest wyjaśnienie
27.03.2014 17:17
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: