Wracamy wkrótce...

Niedziela, 21 lutego 2010 (12:46), aktualizacja: 22.02.2010 (16:51)

Było fantastycznie

Turniej gier akcji / fot. Michał Jędrkowiak
Turniej gier akcji / fot. Michał Jędrkowiak
Późno w nocy zakończyła się II Noc z Fantastyką. Wszystko rozpoczęło się wczoraj o godzinie 15:00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Śrem przy ulicy Kilińskiego.
Można tam było obejrzeć wystawę "Mistrzowie fantastyki", wysłuchać wykładu prof. dr habilitowanego Tomasza Mizerkiewicza z UAM pt. "Kierunki rozwoju współczesnej literatury fantasy" oraz wziąć udział w spotkaniu z Tomaszem Wojnowskim, recenzentem literatury fantasy i organizatorem konwentów.
 
Od godziny 17:00 wiele działo się także w kinoteatrze Słonko. Turniej gier akcji, stanowisko Air Soft Gun, wystawa zdjęć z LARPa Inny Świat, pokazy walk, quiz filmowy i oczywiście projekcja trylogii Matrix.


Każdy miłośnik fantastyki mógł przebrać się za jakąś postać i zrobić sobie zdjęcie. Umożliwiła to Amatorska Grupa Fotograficzna, która powstała niedawno przy Śremskim Ośrodku Kultury.


Uczestnicy imprezy byli zadowoleni.

Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: