Wracamy wkrótce...

Niedziela, 28 lutego 2010 (11:19)

Palmy i pisanki - charytatywnie

Plakat informujący o konkursie / fot. biblioteka.srem.pl
Plakat informujący o konkursie / fot. biblioteka.srem.pl
Za miesiąc Wielkanoc, toteż konkurs organizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Śrem jest związany z tymi właśnie świętami.
Inicjatorem zabawy jest filia biblioteki w Błociszewie wraz z parafią p.w. św. Michała Archanioła  w Błociszewie. Zadaniem uczestników jest wykonanie dowolną techniką wielkanocnej palmy lub pisanki. Dozwolony jest udział w obu kategoriach.

Prace wraz z  należy składać do 22 marca w filii biblioteki w Błociszewie lub w głównej siedzibie instytucji przy ulicy Kilińskiego. Dzień później, 23 marca wszystkie palmy i pisanki zostaną wystawione w Galerii PSS i będzie można je tam oglądać do 25 marca. Następnego dnia, 26 marca w holu galerii odbędzie się kiermasz prac. Pozyskane środki zostaną przenaczone na wyznaczony cel charytatywny.

Warto podkreślić, że konkurs nie jest przeznaczony jedynie dla dzieci - udział w nim może brać też młodzież gimnazjalna, uczniowie szkół średnich oraz dorośli.

O terminie podsumowania konkursu, ogłoszenia wyników i przyznania nagród organizatorzy poinformują w terminie późniejszym.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: