Wracamy wkrótce...

Piątek, 23 maja 2014 (22:50)

Śremsong: warsztaty wokalne z Alicją Janosz

fot. iśrem.pl
fot. iśrem.pl
Alicja Janosz prowadziła tegoroczne warsztaty wokalne zorganizowane w ramach XXIII Śremsongu. Artystka pracowała z fascynatami śpiewu przez trzy popołudnia.
Tegoroczny Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej "Śremsong" to już 23. edycja. Przesłuchania rozpoczęły się we wtorek od przedszkoli i szkół podstawowych. Drugiego dnia kontynuowano przesłuchania uczniów podstawówek. Z kolei w czwartek na scenie występowali gimnazjaliści, a ostatniego dnia - w piątek - pozostali uczestnicy. W sumie tegoroczna edycja zgromadziła blisko 700 miłośników śpiewu i muzyki. Śremsong tradycyjnie zakończył się koncertem galowym, który dziś wieczorem odbył się w hali Bazar.

W ramach przeglądu, organizatorzy po raz kolejny przygotowali warsztaty wokalne. W tym roku prowadziła je Alicja Janosz, zwyciężczyni pierwszej edycji telewizyjnego show - Idol. Przez trzy popołudnia aktywnie uczestniczyło w nich 70 osób.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: