Wracamy wkrótce...

Wtorek, 27 maja 2014 (22:18)

Drugi paczkomat w Śremie. Na Helenkach!

fot. Patryk Kubski
fot. Patryk Kubski
Od niedawna w naszym mieście działa kolejny paczkomat firmy Inpost. Od teraz śremianie będą mogli odbierać paczki w 17 sekund w dwóch lokalizacjach.
Dokładnie rok temu obok marketu przy ulicy Kolejowej stanął pierwszy w Śremie paczkomat. Niedawno pojawił się kolejny, tym razem na Helenkach. Pierwsze urządzenie przypadło do gustu śremianom, a o jego popularności świadczy kolejna inwestycja firmy Inpost, właściciela sieci paczkomatów. Druga żółta skrzynka pojawiła się przy markecie PSS Społem przy ulicy Paderewskiego 2.

Paczkomaty to system automatycznych skrytek pocztowych służący do nadawania i odbierania przesyłek. Dzięki urządzeniom przesyłki można odbierać o każdej porze, siedem dni w tygodniu. Operator gwarantuje, że odebranie paczki z maszyny zajmie nam zaledwie 17 sekund. Liderem w tej dziedzinie jest InPost, który w Polsce posiada ich ponad 750. Do końca roku liczba ta powiększy się o kolejnych 350 maszyn.

Komentarze (4)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ gaga
Paczkomaty są super. Można odebrać paczkę szybko i wygodnie bez stania w kolejce na poczcie. Idealne dla zapracowanych. Miejsce na Helenkach, w środku osiedla chyba trochę niefortunne
14.01.2016 13:12

~ kubuś
mnie to odpowiada często korzystam i nie ma opóżnień
28.05.2014 17:51

~ malyna
hoho ale szybkosc . jakos nie widze zeby ktos z niego korzystal a mam na niego widok z balkonu. taka prawda. wole isc na poczte sobie odebrac. ta strona jest do kitu. ten paczkomat jest juz od jakis 1.5 miesiaca. ale widac opoznienie tutaj na tej stronie jest norma. i artykuly tez denne
28.05.2014 16:27

~ Pader
Ale szybkość !!! Ten paczkomat stoi tam już 2 miesiąc
28.05.2014 13:22
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: