Wracamy wkrótce...

Środa, 23 lipca 2014 (17:43), aktualizacja: 24.07.2014 (00:02)

Zamkną most w Nowym Mieście

fot. archiwum/Michał Ratajczyk
fot. archiwum/Michał Ratajczyk
W sobotę przez kilka godzin nieprzejezdny będzie most na rzece Warcie w Nowym Mieście. Kierowcy będą zmuszeni korzystać z objazdu przez Śrem lub Pyzdry.
Od początku kwietnia trwają prace remontowe na moście w Nowym Mieście nad Wartą. Ze względów bezpieczeństwa drogowcy wprowadzili tam ruch wahadłowy.

Zakończenie prac planowane jest na sierpień. W najbliższą sobotę most o godzinie 10 most zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu samochodów. Na obiekcie zostanie ułożona warstwa ścieralna nawierzchni. Jak informuje GDDKiA - ruch zostanie wstrzymany maksymalnie na 10 godzin. 

W tym czasie kierowcy będą zmuszeni do korzystania z dwóch sąsiednich przepraw przez Wartę - w Pyzdrach lub w Śremie. Będzie to oznaczać wzmożony ruch na drogach regionu - na drodze wojewódzkiej nr 436 w kierunku Jarocina oraz 434 w stronę Poznania.
Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ beka
haha, kolejny raz zdjęcie jak najbardziej nie adekwatne do postu! trzymajcie tak dalej ;P Już predzej byscie wstawili zdjecie zakorkowanego mostu sremskiego, skoro nie chcialo sie ruszyc tylka do nowego miasta
26.07.2014 12:44

~ jahu
zdjęcie przedstawia chyba rondo obwodnicy Śremu ?
24.07.2014 07:51
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: