Wracamy wkrótce...

Niedziela, 27 lipca 2014 (14:42), aktualizacja: 27.07.2014 (14:44)

Płomienie pod maską

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Wydobywający się dym spod maski osobowego renaulta zaniepokoił przechodniów w niedzielne południe. Zaalarmowano Straż Pożarną.
W południe na parkingu przed galerią PSS Jubilat doszło do pożaru samochodu. Ogień pojawił się w komorze silnika renault laguna.

Przybyły na miejsce zastęp strażaków opanował sytuacje w ciągu kilku minut. Pożar ugaszono przy użyciu linii szybkiego natarcia zanim płomienie zdążyły się rozprzestrzenić. Na miejsce wezwano także patrol policji celem ustalenia właściciela pojazdu.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Sam wyciągnij wnioski :P
Kogo ty chcesz tym komentarzem pouczyć ?? Czytelników czy strażaków ?? Mam nadzieje, że pisze to dla czytelników którzy mają tylko gaśnice podczas takich zdarzeń bo jeżeli chodzi o strażaków którzy mają w zanadrzu szybki natarcie z możliwością podawania piany to twoja teoria runęła właśnie w gruzach....
28.07.2014 23:49

~ Pomyłka
Edit: Pierwszym i drugim zdjęciu ;)
27.07.2014 19:15

~ Wyciągnijcie wnioski
Tak na przyszłość, gasimy auto przy prawie zamkniętej masce tak jak na drugim oraz trzecim zdjęciu! Jak otworzycie to już zapomnijcie o uratowaniu auta.
27.07.2014 19:15
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: