Wracamy wkrótce...

Niedziela, 27 lipca 2014 (16:12)

Gorąco i burzowo

fot. archiwum/Michał Żarnowski
fot. archiwum/Michał Żarnowski
Tegoroczny lipiec zapisze się w historii jako upalny i słoneczny. Kto lubi upały ten w ostatnim czasie nie narzeka. Prognozy wskazują, że ostatnie dni lipca i początek sierpnia upłyną pod znakiem gorącej i burzowej pogody.
Nasz region znajduje się obecnie w zasięgu gorącej masy powietrza polarno-morskiego. Podobna sytuacja utrzyma się w najbliższych dniach.

Po słonecznej niedzieli wieczorem wystąpią niewielkie szanse na burze. Noc bardzo ciepła - słupki rtęci nie spadną poniżej 20 kreski. 

Nowy tydzień przywita nas wysoką temperaturą. W poniedziałek termometry pokażą 32 stopnie Celsjusza w cieniu. W pierwszej części dnia pogodnie. Po południu wzrost zachmurzenia. Możliwe są burze, które przy takiej temperaturze mogą być gwałtowne.

Podobne warunki we wtorek, lecz będzie jeszcze cieplej - nawet 34 °C. Zachmurzenie umiarkowane, a szanse na deszcz niewielkie.

Środa równie gorąca. Wieczorem spodziewamy się frontu atmosferycznego, który w nocy przyniesie burze i opady deszczu. Czwartek i piątek będą nieco chłodniejsze - około 29 stopni, natomiast upał powróci już w sobotę.
Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ oMatyldo
Obyłoby się bez zakropkowanych wulgaryzmów. Na pogodę nikt nie ma wpływu. Zamiast pisać takie durne posty,może lepiej wyemigrować na Alaske? Co za ludzie
27.07.2014 18:15

~ ANTYLATO
Ku...........wa ja nienawidze upałów. Kiedy to sie skończy do k..........wy jasnej co? Ja pier..............e tej są upały przez dobry tydzień potem dwa dni chłodne. Taki mi k........a chłód do 29 stopni a potem znowu gorączki. 29 stopni to już jest dla mnie upał. Gdzie są k............a ci co twierdzili, że tegoroczne lato będzie chłodne i deszczowe. Pytam się gdzie są? JA KOCHAM ZIMĘ I KOCHAM ZIMNO
27.07.2014 16:46
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: