Wracamy wkrótce...

Sobota, 09 sierpnia 2014 (00:08), aktualizacja: 10.08.2014 (11:40)

A może piątki nad Wartą?

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
W ramach projektu Śremskiego Ośrodka Kultury "... A może piątki nad Wartą" w okresie wakacyjnym w piątki odbywają się koncerty lub kino plenerowe w ogrodzie przy ul. Mickiewicza. 8 sierpnia na scenie wystąpili śremscy wokaliści oraz Łukasz Gocławski.
W ogrodzie Śremskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się młodzi śremscy wokaliści - Aleksandra Marciniak, Aleksandra Wrotyńska, Filip Pijacki, Karolina Falbierska oraz Aleksandra Mizgalska. Wszyscy są wychowankami Studia Piosenki Melody działającego przy ŚOK. Towarzyszyło im dwóch muzyków - Kacper Karman na klawiszach oraz Jacek Golimowski na gitarze.

Po ich występach mikrofon przejął Łukasz Gocławski. 21 - letni wokalista z Trzcianki porwał kilkudziesięcioosobową publiczność wykonując m.in. "Ach te baby", "Nie stało się nic" czy "Czerwony jak cegła". Na plenerowej scenie pojawiła się również Julia Bartkowiak zaproszona przez Łukasza do wspólnego występu. 

Kolejna, ostatnia w tym roku, impreza z serii "...A może piątki nad Wartą" odbędzie się za dwa tygodnie - 22 sierpnia. W plenerze za ŚOKiem wystąpią Piotr Woźniak i Wojciech Czemplik.
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Tomi
Super impreza,młodzi pokazali że potrafią śpiewać,a pan Łukasz pokazał że potrafi rozbawić publiczność śpiewając przy tym profesjonalnie.
11.08.2014 19:31
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: