Wracamy wkrótce...

Niedziela, 17 sierpnia 2014 (20:41), aktualizacja: 17.08.2014 (21:26)

Coraz bliżej jesień

fot. Michał Żarnowski
fot. Michał Żarnowski
Sierpień w naszym regionie zapisze się jako dość chłodny miesiąc. Pierwsza połowa była zdecydowanie chłodniejsza od normy, a prognozy na drugą nie są obiecujące.
Obecnie nasz region znajduje się w masie powietrza polarno-morskiego. Podobna sytuacja ma się utrzymać do końca sierpnia, chociaż możliwy jest napływ powietrza zwrotnikowego.

W poniedziałek spodziewamy się przelotnych opadów deszczu. Niewykluczone są pojedyncze wyładowania atmosferyczne. Wiatr umiarkowany w porywach do 50 km/h, a podczas opadów jeszcze silniejszy. Temperatura w okolicach 20 stopni Celsjusza.
 
Od wtorku do piątku raczej bez opadów. Na termometrach w ciągu dnia zobaczymy od 21 do 24 stopni. Nocami około 11°C, a zachmurzenie małe.

W sobotę słupki rtęci sięgną 23 kresek. Mogą pojawić się przelotne opady deszczu. Niedziela nieznacznie chłodniejsza, bo około 20 stopni Celsjusza i możliwe przelotne opady deszczu.

Według najnowszych prognoz sierpień w ostatnich dniach przypomni nam, że wciąż jesteśmy w trakcie lata i odczujemy gorące powietrze.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: