Wracamy wkrótce...

Sobota, 23 sierpnia 2014 (17:52), aktualizacja: 23.08.2014 (17:56)

Przez park o dwóch kijkach

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Miłośnicy Nordic Walking z całej Wielkopolski zjechali w sobotę do Śremu. W parku im. Powstańców Wielkopolskich odbyły się zawody zaliczane do Pucharu Wielkopolski.
Około godziny 11 ze Stadionu Miejskiego w parku wystartowała grupa ludzi z kijkami w dłoniach. Dla fanów Nordic Walking przygotowano dwie możliwości - dystans 5 lub 10 kilometrów, wiodących parkowymi alejkami. Klasyfikację zawodów podzielono według płci, a także według grup wiekowych.

Na trasie chodu uczestnicy mogli poprawić swoją technikę dzięki radom instruktorów. Na mecie na każdego czekał medal oraz posiłek regeneracyjny. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymali puchary i dyplomy. Śremskie zmagania były włączone do Pucharu Wielkopolski, który na koniec podsumowano. Zawody przy współpracy z Urzędem Miejskim w Śremie zoorganizowała Polska Federacja Nordic Walking.
Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ jurand?
Do roboty.
24.08.2014 12:56

~ jurand?
Do lopaty!
24.08.2014 12:49
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: