Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 25 sierpnia 2014 (19:30), aktualizacja: 28.08.2014 (09:26)

Kolizja na obwodnicy - osobówka i autobus

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Przed godziną 16 na obwodnicy Śremu doszło do wypadku. Volkswagen golf zderzył się z autobusem. Jedna osoba trafiła do szpitala. W miejscu kraksy wprowadzono ruch wahadłowy, co spotęgowało korki w okolicy.
W poniedziałek po południu na wysokości Wójtostwa na obwodnicy Śremu doszło do wypadku. Osobowy volkswagen golf zderzył się z autobusem. W wypadku ucierpiała kobieta kierująca volkswagenem. Karetką pogotowia została ona przewieziona do śremskiego szpitala, jednak nie odniosła poważniejszych obrażeń..

Z ustaleń policjantów wynika, że do kolizji doprowadziła mieszkanka Śremu kierująca samochodem VW Golf. Podczas manewru zawracania nie udzieliła pierwszeństwa przejeżdżającemu autobusowi. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 350 złotych.

Przez ponad godzinę ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Doprowadziło to do ogromnych korków na obwodnicy, które już wcześniej pojawiały się z powodu zamknięcia ulicy Gostyńskiej.
Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Piter
Transformers - VW golf edition :D
25.08.2014 20:46

~ Bocy
Nie mówiąc już jakie korki były w mieście.
25.08.2014 19:58
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: