Wracamy wkrótce...

Wtorek, 26 sierpnia 2014 (14:18)

Odnaleziono skradzione auto

fot. autor anonimowy
fot. autor anonimowy
Biały citroen C4, który zniknął z parkingu przy ul. Paderewskiego w minioną środę został odnaleziony. Auto stało zaparkowane nad Wartą w gminie Nowe Miasto.
W zeszłym tygodniu doszło do dwóch kradzieży samochodów w Śremie. W nocy z 18 na 19 sierpnia z parkingu przy ul. Makuszyńskiego zniknął volkswagen golf V. Kolejnej nocy skradziono citroena C4, który zaparkowany był przy ul. Paderewskiego.

W czwartek śremska policja otrzymała anonimową informację, że poszukiwany citroen znajduje się nad Wartą w gminie Nowe Miasto.

Wciąż poszukiwany jest pojazd marki Volkswagen Golf. Osoby, które mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Śremie.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ FatWioch
Jakie kombinacje? Widzisz jakieś luki w moim rozumowaniu? Nie dostanie odszkodowania, bo auto się znalazło. Biorąc pod uwagę, że to auto było wg. artykułów wcześniejszych z roku 2013 to ubezpieczyciel wypłaciłby z dużym prawdopodobieństwem kwotę niewiele niższą od kwoty z faktury. Czyli właściciel mógłby sobie kupić innego kompakta w ofercie wyprzedaży rocznika, które się zaczną za ok. 1,5 miesiąca. Ja bym się na jego miejscu wkurwił jak auto by sie znalazło, bo zapewne byłbym już z tym pogodzony i czekałbym na odszkodowanie licząc w głowie te pieniądze. A tak to dostanie autko, które na dzień dobry musi naprawić (stacyjka, pewnie i zamek drzwi) PLUS niewiadomo czy czegoś w samochodzie nie podłożono - np. podsłuchu lub GPS, bo bardzo to dziwna kradzież. Wręcz zagadkowa bym powiedział.
27.08.2014 17:25

~ as
FatWioch jeste typowy polak ? kombinacje widzisz wszedzie ?
27.08.2014 14:52

~ FatWioch
To właściciel ma problem. Nici z odszkodowania. Oj, jaka szkoda.
26.08.2014 21:15
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: