Wracamy wkrótce...

Czwartek, 04 września 2014 (15:16), aktualizacja: 04.09.2014 (15:33)

Karambol na moście

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Trzy samochody brały udział w stłuczce na moście 23 Stycznia w Śremie w czwartkowe popołudnie. Jedna osoba została ranna. Przez ponad godzinę ruch w mieście był utrudniony.
Około 13:30 samochód marki Volkswagen Caddy jadący od strony Poznania najechał na tył osobowego forda fiesty, który z kolei uderzył w znajdującego się przed nim forda galaxy. Do zderzenia doszło w połowie mostu 23 Stycznia w Śremie. W jego wyniku najbardziej ucierpiał ford fiesta.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratownicze. Kobieta znajdująca się w jednym z aut została zabrana przez karetkę pogotowia do śremskiego szpitala. Wyciek płynów z uszkodzonych pojazdów zneutralizowała straż pożarna. Początkowo ruch na moście był całkowicie zablokowany, później prowadzono ruch wahadłowy, którym kierowała straż miejska. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ RFS
Co tu wyjasniac - dwoch winnych: kierowcy fiesty i volkswagena :)
06.09.2014 12:05

~ B-53
Karetka przyjechała w rekordowym czasie, niewiele mniejszym od 1 godz. Tak właśnie wygląda troska władz o nasze zdrowie. Na terenie powiatu stacjonują dwie karetki jedna w Śremie, jedna w Książu. Za to o nasze bezpieczeństwo dba znacznie więcej pojazdów razem z obsługą, pozostających do dyspozycji policji i straży miejskiej. Skoro nikomu nie zależy aby ratować nas w razie potrzeby, to chyba przyjdzie wziąć los w swoje ręce. W przeciwnym razie przyjdzie nam ( odpukać...) po wypadku zaczołgać się na pogotowie.
04.09.2014 23:32

~ kierowca
Jak zrobią te drogi rowerowe na gostyńskiej to jeszcze więcej korków bedzie. Może dobrze obwodnice skończą dwa zjazdy są potrzebne dobrze zrobione
04.09.2014 16:45
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: