Wracamy wkrótce...

Wtorek, 16 września 2014 (10:58)

Uderzyli w ciężarówkę

fot. Daria Olech / Tydzień Ziemi Śremskiej
fot. Daria Olech / Tydzień Ziemi Śremskiej
Fiat panda i volkswagen transporter uderzyły w poniedziałek przed południem w samochód ciężarowy na skrzyżowaniu obwodnicy z ulicą Gostyńską. Nikt nie został poważniej ranny.
Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed południem. Dwa pojazdy uderzyły w samochód ciężarowy z lawetą. Kolizja na ponad godzinę zablokowała wjazd w ulicę Gostyńską, oraz wyjazd z niej w stronę Poznania.

Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Jednemu z mężczyzn pomocy przedmedycznej udzielili strażacy, którzy zajęli się również zabezpieczeniem miejsca zdarzenia i rozbitych pojazdów.

W akcji udział brały dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Śremie oraz policja.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ NN
I MAMY SEN O OBWODNICY ? Obwodnica fajna rzecz. Ale wyjazd ze Śremu w stronę Kórnika to horror. Czy są jakieś plany budowy skrzyżowania bezkolizyjnego lub chociaż świateł?
17.09.2014 15:36

~ ha ha
No bo ten co projektował nie brali pod uwage ze ktoś bedzie skrecał w strone do poznania .Skrecic sie da ale w nocy!!!
16.09.2014 18:13

~ Kierownik kierownicy
Obwodnica fajna rzecz. Ale wyjazd ze Śremu w stronę Kórnika to horror. Czy są jakieś plany budowy skrzyżowania bezkolizyjnego lub chociaż świateł?
16.09.2014 17:51
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: