Wracamy wkrótce...

Wtorek, 23 września 2014 (15:07), aktualizacja: 23.09.2014 (15:08)

Zmarł Witold Piasecki

fot. Patryk Kubski
fot. Patryk Kubski
W niedzielę po długiej chorobie zmarł wieloletni naczelnik Urzędu Skarbowego Śremie Witold Piasecki.
Po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 59 lat zmarł Witold Piasecki. Blisko ćwierć wieku był związany administracji podatkowej. W 1990 roku rozpoczął pracę w śremskim Urzędzie Skarbowym. Po trzech latach objął stanowisko zastępcy naczelnika, a po kolejnych 10 lat ówczesny minister finansów mianował go naczelnikiem śremskiej skarbówki. W 2005 roku prezydent Aleksander Kwaśniewski odznaczył Witolda Piaseckiego Srebrnym Krzyżem Zasługi.

- Konsekwentnie budował wizerunek Urzędu jako instytucji nowoczesnej i przyjaznej podatnikom. Swoją ogromną fachową wiedzą chętnie dzielił się z ministerialnymi urzędnikami, gdy zwracano się do niego o opinie dotyczące nowych regulacji prawnych. Był wymagającym szefem, ale najwięcej wymagał od siebie - piszą o Witoldzie Piaseckim jego współpracownicy.

Pogrzeb Witolda Piaseckiego odbędzie się w środę na cmentarzu komunalnym po mszy, która zostanie odprawiona kościele pw. Najświętszego Serca Jezusa na Jezioranach w samo południe.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ wieloletnia pracownica
Naczelniku byles dla nas jak ojciec ....byles naszym autyrotorem ... kochanym szefem ...spoczywaj w pokoju , ....jestes w moim pamięci !!, ....
25.09.2014 20:59

~ pracownica
Tytan pracy , wspaniały szef, a przdewszystkim człowiek-dziękuję za wszystko Spoczywaj w spokoju
24.09.2014 20:47

~ anna
dobry jezu a nasz panie daj mu wieczne spoczywanie
24.09.2014 12:33
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: