Wracamy wkrótce...

Niedziela, 28 września 2014 (11:25), aktualizacja: 28.09.2014 (11:26)

W poniedziałek zamkną Gostyńską

fot. archiwum
fot. archiwum
Czy od poniedziałku czeka nas komunikacyjny chaos? Podczas remontu w godzinach szczytu ulica Gostyńska korkowała się bardzo często. Utrudnienia potrwają do soboty.
Od poniedziałku do soboty drogowcy zamkną remontowany fragment ulicy Gostyńskiej od skrzyżowania ze Staszica do Kołłątaja. Trwające tydzień utrudnienia mogą wprowadzić spore zamieszanie ruchu drogowym. Sytuacji nie ułatwi korkująca się w godzinach szczytu ulica Gostyńska do wyjazdu na obwodnicę Śremu. Również przygotowane objazdy pozostawiają wiele do życzenia. Kierując się od ulicy Staszica i obwodnicy, urzędnicy proponują ominąć remont wąskimi i nierównymi ulicami Glinki, Jasną, Kołłątaja, Kochanowskiego i Reja. Kierowcy jadący od strony ulicy Powstańców Wielkopolskich będą mieli do dyspozycji lepszą drogę - ulicami: Zamenhofa, Przemysłową, Narzędziową i Rzemieślniczą.

Proponujemy objazd alternatywny - drogą wojewódzką, czyli ulicami Grunwaldzką i Staszica. Wybierając tę trasę należy zachować szczególną uwagę na skrzyżowaniu przy stacji paliw Statoil.

Utrudnienia czekają też na pasażerów komunikacji miejskiej. Przez tydzień wyłączone z obsługi zostaną wszystkie przystanki przy ulicy Mickiewicza, Gostyńskiej i Staszica. Autobusy linii nr 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9 10, 11 będą jeździły objazdami - ulicą Kilińskiego i Grunwaldzką, a następnie zgodnie z rozkładem jazdy.

Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ obywatel
zamknięto ulicę na tydzień żeby dosypywać ziemi na tereny zielone pomiędzy chodniki a ścieżkę rowerową która będzie prowadzić znikąd do nikąd. po trzech dniach zamknięcia ulicy nie zrobiono nic, ale za to ułatwiono Biedronce złożeniu pozwu przeciwko miastu i jego nie kompetencji. tak się to kończy bo urząd ma gdzieś ludzi mieszkających i pracujących przy tych ulicach (Powstańców/ Gostyńska).
01.10.2014 22:48

~ CK
ALE MAS PROBLEM -- JAK ZAWSZE PAŃSTWO czyli Ty, On, My, Wy WSZYSCY - ale przed wyborami będzie się czym pochwalić a płacić będą następni ?!
28.09.2014 15:50

~ FG
ciekawe kto wyplaci odszkodowanie JMD znanego jako Biedronka :D
28.09.2014 12:40
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: